1210W2F4752T5E
MFR.Part #
1210W2F4752T5E
JLCPCB Part #
C422289
Description
-55℃~+155℃ 200V 47.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS