0805W8F1214T5E
MFR.Part #
0805W8F1214T5E
JLCPCB Part #
C189661
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS