1206W4F8662T5E
MFR.Part #
1206W4F8662T5E
JLCPCB Part #
C40074
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS