0805W8F510JT5E
Basic
MFR.Part #
0805W8F510JT5E
JLCPCB Part #
C17738
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS