TC0250F1003TCE
MFR.Part #
TC0250F1003TCE
JLCPCB Part #
C415162
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS