HP0707J0150T5E
MFR.Part #
HP0707J0150T5E
JLCPCB Part #
C2759005
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS