TC0350B1002T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0350B1002T5E
JLCPCB Part #
C415127
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS