0603WAF464KT5E
MFR.Part #
0603WAF464KT5E
JLCPCB Part #
C422924
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS