HP06W2J0472T5E
MFR.Part #
HP06W2J0472T5E
JLCPCB Part #
C414910
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS