0805W4J025LT5E
MFR.Part #
0805W4J025LT5E
JLCPCB Part #
C247594
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 25mΩ Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS