HP06W2J0560T5E
MFR.Part #
HP06W2J0560T5E
JLCPCB Part #
C414909
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS