LE05W8J0560T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
LE05W8J0560T5E
JLCPCB Part #
C414134
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 56Ω ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS