TC0550B2002T5J
MFR.Part #
TC0550B2002T5J
JLCPCB Part #
C517547
Description
150V 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS