HQ0707J012JT5E
MFR.Part #
HQ0707J012JT5E
JLCPCB Part #
C2793183
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 750mW ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS