EKY-101ELL331ML25S
MFR.Part #
EKY-101ELL331ML25S
JLCPCB Part #
C411329
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
1.7A@100kHz 10000hrs@105℃ 100V 16mm 25mm 330uF 38mΩ@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS