EKMG500ETC4R7ME11D
MFR.Part #
EKMG500ETC4R7ME11D
JLCPCB Part #
C2164957
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 2mm 4.7uF 50V 5mm 75mA@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS