NHA100V1000M18*40 LO
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
NHA100V1000M18*40 LO
JLCPCB Part #
C3445915
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 100V 18mm 2.02A@120Hz 2000hrs@105℃ 40mm 7.5mm ±20% Plugin,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS