TPL810F33-89TR
MFR.Part #
TPL810F33-89TR
JLCPCB Part #
C5129912
Package
SOT-89-3
Description
-40℃~+125℃ 1 110uVrms 180mA 200mV 24V 2uA 3.3V 75dB@(100Hz) Fixed Over Current Protection、Soft Start、Thermal Shutdown Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS