SNR8040K-3R3N
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR8040K-3R3N
JLCPCB Part #
C326349
Package
SMD,8x8mm
Description
17mΩ 3.3uH 4.4A 6.5A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS