SMTDR32-120M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SMTDR32-120M
JLCPCB Part #
C326191
Package
SMD,3.5x3mm
Description
12uH 350mΩ 850mA Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS