HPI252010-1R5M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
HPI252010-1R5M
JLCPCB Part #
C326054
Package
1008
Description
1.5uH 1.98A 2.4A 76mΩ Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS