SNR8040K-4R7N
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR8040K-4R7N
JLCPCB Part #
C326350
Package
SMD,8x8mm
Description
20mΩ 4.7uH 4A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS