HPI201610-1R0M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
HPI201610-1R0M
JLCPCB Part #
C326025
Package
0806
Description
1.9A 1uH 63mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS