SMTDR43-680M
MFR.Part #
SMTDR43-680M
JLCPCB Part #
C326232
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.117Ω 370mA 68uH Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS