0603WAF124KT5E
MFR.Part #
0603WAF124KT5E
JLCPCB Part #
C407545
Description
-55℃~+155℃ 1.24Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS