TC0325B6042T5H
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- TC0325B6042T5H
- JLCPCB Part #
- C517414
- Package
- 0603
- Description
- -55℃~+155℃ 167mW 60.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS