0603WAF237KT5E
MFR.Part #
0603WAF237KT5E
JLCPCB Part #
C407531
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS