MF0W2FF220JA10
MFR.Part #
MF0W2FF220JA10
JLCPCB Part #
C18724207
Description
22Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS