0805W8F2674T5E
MFR.Part #
0805W8F2674T5E
JLCPCB Part #
C407406
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.67MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS