MF0W4FF100JA50
MFR.Part #
MF0W4FF100JA50
JLCPCB Part #
C20625261
Description
10Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS