1206W4F116KT5E
MFR.Part #
1206W4F116KT5E
JLCPCB Part #
C407325
Description
-55℃~+155℃ 1.16Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS