1206W4J0221T5E
MFR.Part #
1206W4J0221T5E
JLCPCB Part #
C25363
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS