1206W4F1624T5E
MFR.Part #
1206W4F1624T5E
JLCPCB Part #
C407310
Description
-55℃~+155℃ 1.62MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS