CQ01WMF3003TEE
MFR.Part #
CQ01WMF3003TEE
JLCPCB Part #
C2770598
Description
-55℃~+155℃ 25V 300kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS