1206W4J0431T5E
MFR.Part #
1206W4J0431T5E
JLCPCB Part #
C407234
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS