NS06W4J051JT5E
MFR.Part #
NS06W4J051JT5E
JLCPCB Part #
C2766017
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1Ω ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS