1210W2F180LT5E
MFR.Part #
1210W2F180LT5E
JLCPCB Part #
C407206
Description
-55℃~+155℃ 180mΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS