NQ05W8F1302T5E
MFR.Part #
NQ05W8F1302T5E
JLCPCB Part #
C2780416
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ 150V ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS