CQ121WJ075JT4E
MFR.Part #
CQ121WJ075JT4E
JLCPCB Part #
C2771700
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 7.5Ω ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS