GS220M050C110A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
GS220M050C110A
JLCPCB Part #
C402544
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2000hrs@85℃ 22uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS