KF101M025F115A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KF101M025F115A
JLCPCB Part #
C402523
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
100uF 11.5mm 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS