BSZ035N03MSGATMA1
MFR.Part #
BSZ035N03MSGATMA1
JLCPCB Part #
C3289312
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 18A、40A 2.1W、69W 2V@250uA 3.5mΩ@20A,10V 30V 5.7nF@15V 74nC@10V TSDSON-8 MOSFETs ROHS