IPBE65R050CFD7AATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPBE65R050CFD7AATMA1
JLCPCB Part #
C3289306
Package
TO-263-7-3-10
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.712nF 102nC@10V 227W 4.5V 4.975nF 45A 50mΩ@10V 650V TO-263-7-3-10 MOSFETs ROHS