IPB45P03P4L11ATMA2
MFR.Part #
IPB45P03P4L11ATMA2
JLCPCB Part #
C3289268
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 P-Channel 10.8mΩ@45A,10V 2V@85uA 3.77nF@25V 30V 45A 55nC@10V 58W TO-263 MOSFETs ROHS