IPB65R099C6ATMA1
MFR.Part #
IPB65R099C6ATMA1
JLCPCB Part #
C3289222
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 127nC@10V 2.78nF@100V 278W 3.5V@1.2mA 38A 650V 99mΩ@12.8A,10V TO-263-3 MOSFETs ROHS