IPU60R600C6BKMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPU60R600C6BKMA1
JLCPCB Part #
C3289093
Package
TO-251-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20.5nC 3.5V 440pF 600V 600mΩ@10V 63W 7.3A 88pF TO-251-3 MOSFETs ROHS