IPP60R250CPXKSA1
MFR.Part #
IPP60R250CPXKSA1
JLCPCB Part #
C3288927
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.2nF@100V 104W 12A 250mΩ@7.8A,10V 3.5V@440uA 35nC@10V 650V TO-220-3 MOSFETs ROHS