IPP60R065S7XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPP60R065S7XKSA1
JLCPCB Part #
C3282155
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1.932nF 167W 32pF 4.5V 51nC@12V 600V 65mΩ 8A 904pF TO-220-3 MOSFETs ROHS