IPL65R340CFDAUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPL65R340CFDAUMA1
JLCPCB Part #
C3279339
Package
VSON-4
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.1nF@100V 10.9A 104.2W 340mΩ@4.4A,10V 4.5V@400uA 41nC@10V 650V VSON-4 MOSFETs ROHS