IPB60R105CFD7ATMA1
MFR.Part #
IPB60R105CFD7ATMA1
JLCPCB Part #
C3279210
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.752nF@400V 105mΩ@9.3A,10V 106W 21A 4.5V@470uA 42nC@10V 650V TO-263 MOSFETs ROHS